Αγαπητοί φοιτητές, αγαπητές φοιτήτριες, αγαπητοί συνάδελφοι,

η Διοργανωτική Επιτροπή του 1ου Πανελλήνιου Φοιτητικού Συνεδρίου Βιοεπιστημόνων σας προσκαλεί στις 28-29-30 Απριλίου 2023 στην Αλεξανδρούπολη για ένα τριήμερο γεμάτο Βιολογία.

Το 1ο Π.Φ.Σ.Β. αποτελεί μία πρωτοβουλία των φοιτητών του Τμήματος Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης και τελεί υπό την αιγίδα του ΤΜΒ&Γ.

Απευθύνεται σε φοιτητές όλων των Τμημάτων Βιολογίας & Βιοεπιστημών της χώρας, καθώς και σε φοιτητές άλλων τμημάτων που τους συναρπάζει ο κόσμος των Βιοεπιστημών. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει πληθώρα δραστηριοτήτων, όπως ελεύθερες ανακοινώσεις, ομιλίες διακεκριμένων επιστημόνων και workshops.

Σας ενημερώνουμε ότι έχουν ξεκινήσει οι Εγγραφές Συνέδρων.

Για την εγγραφή σας συμπληρώστε την σχετική φόρμα στην ιστοσελίδα του συνεδρίου www.pfsb.gr. Θα υπάρχει δυνατότητα εγγραφή και κατά τη διάρκεια διεξαγωγής του συνεδρίου, ωστόσο για την καλύτερη οργάνωση σας παρακαλούμε να φροντίσετε έγκαιρα για την εγγραφή σας.

Δεν υπάρχει οικονομική επιβάρυνση για την Εγγραφή Συνέδρων.

Σας περιμένουμε όλους για ένα τριήμερο γεμάτο Βιολογία!

Με εκτίμηση,

η Διοργανωτική Επιτροπή