Αναφορικά με την 17η Ημερίδα των Μεταπτυχιακών Φοιτητών του Τμήματος Βιολογίας που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 08 Ιουνίου 2023, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όσους ανταποκρίθηκαν θετικά στην πρόσκλησή μας για συμμετοχή σε αυτή. Συνολικά, εκδήλωσαν ενδιαφέρον είκοσι μεταπτυχιακοί φοιτητές/υποψήφιοι διδάκτορες, που εκπροσωπούν κατά το δυνατόν αρτιότερα τα ερευνητικά αντικείμενα που αναπτύσσονται στο Τμήμα μας και τις κατευθύνσεις του ΠΜΣ. Οι παρουσιάσεις που θα πραγματοποιηθούν θα είναι τόσο ομιλίες όσο και poster. Για κάθε ομιλία ο διαθέσιμος χρόνος θα είναι 15 λεπτά που περιλαμβάνουν και περί τα 5 λεπτά για την πραγματοποίηση ερωτήσεων. Αναφορικά με τις διαστάσεις των poster, θα ακολουθήσει νεότερη ενημέρωση.

Κατόπιν των ανωτέρω, παρακαλούμε όσους εκδήλωσαν ενδιαφέρον, να μας αποστείλουν μέχρι και την Τρίτη, 30 Μαΐου 2023, την περίληψη της παρουσίασής τους, σύμφωνα με το υπόδειγμα που επίσης επισυνάπτεται.

Συνοδευτικά αρχεία:

Με εκτίμηση,