Οι διαλέξεις του μαθήματος Περιβαλλοντική Φυσιολογία Ζωικών Οργανισμών αρχίζουν την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου 2020 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα (9.00 πμ – 11.00 πμ) και θα διεξαχθούν εξ’ αποστάσεως μέσω της πλατφόρμας Skype for Business. O σύνδεσμος για τις εξ’ αποστάσεως διαλέξεις θα αναρτηθεί στα έγγραφα της σελίδας eclass του μαθήματος  «Περιβαλλοντική Φυσιολογία Ζωικών Οργανισμών» από  τον διδάσκοντα του μαθήματος, στο οποίο θα πρέπει να εγγραφούν οι φοιτητές-τριες για να λαμβάνουν τις ενημερώσεις σχετικά με το μάθημα.

Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι φοιτητές (Τεταρτοετείς και Τριτοετείς) που θα επιλέξουν το μάθημα να είναι ΠΑΡΟΝΤΕΣ  στην πρώτη διάλεξη (Παρασκευή 16 Οκτωβρίου, 9.00 πμ. – 11.00 πμ) για να ενημερωθούν για τον τρόπο διδασκαλίας και εξέτασης του μαθήματος και αν το επιθυμούν θα μπορέσουν την ίδια μέρα να δηλώσουν προαιρετική εργασία σε θέματα που θα ανακοινωθούν.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να παρακολουθούν το e-class του μαθήματος, ώστε να ενημερώνονται για τις όποιες ανακοινώσεις θα υπάρξουν.

Ο διδάσκων

Νικόλαος Παναγόπουλος