Στο πλαίσιο διενέργειας εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών (1ου κύκλου, 2ου κύκλου και 3ου κύκλου σπουδών) με τους αναπληρωματικούς τους στη Συνέλευση του Τμήματος Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, με θητεία έως και 31-12-2023, σύμφωνα με την συνημμένη προκήρυξη οι αιτήσεις υποψηφιότητας θα υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος από 10-28 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 14:00 μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου,  από τον ιδρυματικό τους λογαριασμό.

Επισημαίνεται: Δικαίωμα υποβολής υποψηφιότητας για τη θέση του εκπροσώπου των φοιτητών στη Συνέλευση έχουν:

1. Οι φοιτητές του προγράμματος σπουδών πρώτου κύκλου (Π.Π.Σ.) του Τμήματος που δεν έχουν υπερβεί την ανώτατη διάρκεια φοίτησης σύμφωνα με την παρ. 1 του άρθρου 76 του ν. 4957/2022,
  2. Οι φοιτητές του Προγράμματος  Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) του Τμήματος, που δεν έχουν υπερβεί την ελάχιστη διάρκεια του προγράμματος σπουδών, σύμφωνα με την απόφαση ίδρυσής του,
  3. Οι υποψήφιοι διδάκτορες  του Τμήματος που δεν έχουν συμπληρώσει τρία (3) έτη από την  εγγραφή τους.

Κατεβάστε την ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ

Από τη Γραμματεία  του Τμήματος Βιολογίας