Οι διαλέξεις του μαθήματος Ειδικά Μαθήματα  Φυσιολογίας Ανθρώπου  αρχίζουν την Τρίτη  13 Οκτωβρίου 2020 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα (11.00 πμ. – 12.00 μ )  και θα διεξαχθούν εξ’ αποστάσεως μέσω της πλατφόρμας Skype for Business. O  σύνδεσμος για τις εξ’ αποστάσεως διαλέξεις θα αναρτηθεί ι στα  έγγραφα της σελίδας eclass του μαθήματος «Ειδικά Μαθήμαα  Φυσιολογίας Ανθρώπου  » από  τη διδάσκουσα  του μαθήματος  στο οποίο θα πρέπει να εγγραφούν οι φοιτητές-τριες για να λαμβάνουν τις ενημερώσεις σχετικά με το μάθημα.

Παρακαλούνται ΟΛΟΙ  οι φοιτητές που θα επιλέξουν το μάθημα να είναι ΠΑΡΟΝΤΕΣ  στην πρώτη διάλεξη (  Τρίτη 13 Οκτωβρίου,  11.00 πμ. – 12.00 μ ) για να ενημερωθούν για τον τρόπο διδασκαλίας και εξέτασης  του μαθήματος.

Επίσης αν το επιθυμούν  θα μπορέσουν  την ίδια  μέρα  ή και την επόμενη  (Τετάρτη 14 Οκτωβρίου   την ώρα του μαθήματος ) ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ, να δηλώσουν   προαιρετική εργασία  σε θέματα που θα ανακοινωθούν.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να παρακολουθούν  το e-class του μαθήματος,  ώστε να ενημερώνονται για τις όποιες  ανακοινώσεις θα υπάρξουν.

Η διδάσκουσα
Μ. Μαργαρίτη