ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Η περίοδος ανανέωσης εγγραφής για τους προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες, για το χειμερινό εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2019-2020 είναι από 1 Σεπτεμβρίου 2019 έως 31 Οκτωβρίου 2019. Η ανανέωση εγγραφής πραγματοποιείται στο σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας https://progress.upatras.gr

- Η ανανέωση εξαμήνου είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.

- Ανανέωση εξαμήνου πρέπει να κάνουν όλοι οι φοιτητές, ακόμη και όσοι υπολογίζουν ότι θα πάρουν το πτυχίο τους με την εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2019.

- Για τις δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο  ακαδ. έτους 2019-2020 θα βγει νεότερη ανακοίνωση.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα στην ανανέωση εγγραφής οι φοιτητές επικοινωνούν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος