Αγαπητές φοιτήτριες/Αγαπητοί φοιτητές,

Στο πλαίσιο της συμμετοχής του Πανεπιστημίου Πατρών μέσω του Εργαστηρίου Ενσύρματων Τηλεπικοινωνιών του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και ΤΥ στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα ECOLHE (Empower Competences for Onlife Learning in Higher Education) πραγματοποιείται μια διαδικτυακή έρευνα σχετικά με το πως οι φοιτήτριες/φοιτητές αντιλαμβάνονται τη δυνατότητα του Πανεπιστημίου τους να ενσωματώσει ψηφιακές τεχνολογίες για την υποστήριξη των εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων.

Θα ήταν πολύ χρήσιμο για εμάς αν θα μπορούσατε να αφιερώσετε 10 λεπτά από το χρόνο σας έτσι ώστε συμμετέχετε στην έρευνα απαντώντας στις ερωτήσεις ενός σύντομου ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου το οποίο απευθύνεται αποκλειστικά σε φοιτήτριες/φοιτητές του Πανεπιστημίου Πατρών.

Όλα τα δεδομένα συλλέγονται ανώνυμα, σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων της ΕΕ (GDPR) αριθ. 679/2016, και υποβάλλονται σε επεξεργασία συνολικά.

Όσοι από εσάς ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στην έρευνα μπορούν να συνδεθούν στον παρακάτω σύνδεσμο:

Σας Ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Η Ερευνητική Ομάδα του Πανεπιστημίου Πατρών για το έργο ECOLHE