Οι διαλέξεις του μαθήματος “Νευροβιολογία” αρχίζουν την Τρίτη 13 Οκτωβρίου 2020 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα (12.00- 14.00) και θα διεξαχθούν εξ’ αποστάσεως μέσω της πλατφόρμας Skype for Business. O  σύνδεσμος για τις εξ’ αποστάσεως διαλέξεις θα αναρτηθεί  στα  έγγραφα της σελίδας eclass του μαθήματος «Νευροβιολογία» από τους διδάσκοντες του μαθήματος στο οποίο θα πρέπει να εγγραφούν οι φοιτητές-τριες για να λαμβάνουν τις ενημερώσεις σχετικά με το μάθημα.

Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι φοιτητές που θα επιλέξουν το μάθημα να είναι ΠΑΡΟΝΤΕΣ στην πρώτη διάλεξη (Τρίτη 13 Οκτωβρίου, 12.00 – 14.00).

Α) Για να ενημερωθούν για τον τρόπο διδασκαλίας και εξέτασης του μαθήματος και αν το επιθυμούν θα μπορέσουν  την ίδια  μέρα  να δηλώσουν προαιρετική εργασία σε θέματα που θα ανακοινωθούν.

Β) Είναι πολύ σημαντικό (το μάθημα έχει και εργαστήρια) να γνωρίζουμε το σύνολο των φοιτητών που θα το επιλέξουν για να ορισθούν οι  ομάδες. Οι εργαστηριακές ασκήσεις θα γίνουν εξ αποστάσεως και δια ζώσης.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να παρακολουθούν  το e-class του μαθήματος, ώστε να ενημερώνονται για τις όποιες ανακοινώσεις θα υπάρξουν
Οι διδάσκοντες

Ηλίας Καζάνης